PL

Sitodruk

Cechuje się bardzo dobrym kryciem. Drukujemy sitodrukiem wszelkiego rodzaju napisy i małe elementy. Dzięki tej technice są one bardzo wyraźne i odpowiednio wyeksponowane. Produkowane przez nas zamknięcia mogą być wykończone farbą UV, drukiem puchnącym oraz nadrukiem perłowym.

Druk Offsetowy

Jedną ze stosowanych przez nas metod zdobienia wytwarzanych przez nas zamknięć jest metoda druku offsetowego. Zespół wałków, rozprowadza farbę, przenosząc ją na płytę drukarską następnie na drukowaną powierzchnię. Techniką "mokro na mokro" powierzchnia jest zadrukowana następnie lakierowana.

Lakier perłowy i metalizacja

Do zdobień używamy lakierów perłowych w pełnej palecie PANTONE, które nadają zamknięciu nie powtarzalnego ekskluzywnego wyglądu.

Metalizacja może być pokryta lakierem nadającym kolor, wykonywana jest poprzez próżniowe nanoszenie warstw metalu na powierzchnię zamknięcia aluminiowego.
Dzięki temu zabiegowi powstaje gładka lustrzana warstwa która znacząco podnosi walory wizualne zamknięcia nadając mu ekskluzywny wygląd.

Szlif

Produkowane przez nas zamknięcia PILFER PROOF oraz PILFER PROOF PREMIUM mogą również być zdobione na pobocznicy metodą szlifu. Tego typu zdobienie powstaje zaraz po procesie embossingu, polega na delikatnym metodą wytłoczenia napisu i zeszlifowania warstwy aluminium dającej połysk aluminium nadając zamknięciu eleganckiego wykończenia. Szlif stosowany jest przede wszystkim w zamknięciach wykorzystywanych w branży spirytusowej.

Embossing i debossing

Większość produkowanych przez nas wzorów zamknięć jesteśmy w stanie dekorować również zarówno metodą embossingu jak i w zależności od projektu debossingu. W wyniku nacisku tłocznika powstaje wypukły lub wklęsły relief, który w razie potrzeby może być także szlifowany. Zamknięcia z tego typu wykończeniem podkreślają nie tylko zdobienie zamknięcia ale również znacznie wyróżniają opakowanie a przede wszystkim sam produkt.