PL

TRADEPOL GROUP... Z NAMI MOŻESZ WIĘCEJ

Świat się zmienia, a my idziemy naprzód, utworzyliśmy grupę inwestycyjną, w skład której wchodzą spółki Tradepol Sp. z o.o. i FOB-Decor Sp. z o.o. oraz marka FOB-Glass. Zamknięcia aluminiowe oraz opakowania szklane to produkty stworzone z myślą o naszych partnerach biznesowych. 

Cechuje nas ponad 100-letnie doświadczenie, elastyczność względem klienta i wydajność. Współpraca bezpośrednio z Tradepol Group lub z naszymi spółkami to gwarancja wysokiej jakości usług. Poznaj nas lepiej.

FOB-Decor

Zamknięcia aluminiowe

Aluminiowe zamknięcie to biżuteria dla twojego opakowania. Naszymi głównymi produktami są zamknięcia typu PILFER-PROOF, PILFER-PROOF PREMIUM, GPI, TWIST-OFF  oraz zamknięcie typu NIEKAPEK.

Elastyczność

Oferujemy możliwość wdrożenia modyfikacji, zarówno w zakresie użytych surowców, zmian konstrukcyjnych czy nowych funkcjonalności zamknięcia.

Biznes

Stale poszukujemy najkorzystniejszych rozwiązań i rozbudowujemy infrastrukturę produkcyjną o nowoczesne maszyny i technologie.  Rozwijamy naszą ofertę produktową w oparciu o analizę potrzeb klientów.

liczba pracowników
0
lata doświadczenia
0

FOB-Glass

Opakowania szklane

Nasz obszar działania to produkcja oraz sprzedaż opakowań szklanych takich jak wysokiej jakości butelki, słoiki oraz opakowania kosmetyczne. Oferujemy szeroką gamę butelek szklanych od pojemności 50 ml do 4250 ml w wielu kolorach i kształtach jak i słoje w wymiarach od 50 ml do 4250 ml.

Elastyczność

Pomagamy w doborze opakowań szklanych do Państwa potrzeb, wraz z rysunkami technicznymi i wzorami do prób.

Biznes

Stale poszukujemy najkorzystniejszych rozwiązań. Na życzenie klienta wprowadzamy nowe wdrożenia opakowań szklanych, realizując je kompleksowo od projektu aż po dostawę produktów o wysokiej jakości.

My w mediach społecznościowych

Odpowiedzialni

Działamy w zgodzie i równowadze z człowiekiem i naturą.

Odpowiedzialność za środowisko naturalne

Kładziemy ogromny nacisk na ochronę środowiska naturalnego. Na recykling odpadów, a także rozbudowę zakładu produkcyjnego w Turzy prowadzoną w oparciu o najnowsze rozwiązania pro ekologiczne w tym: zakup nowych energooszczędnych maszyn do linii produkcyjnej.

Bezpieczeństwo pracowników

Wiemy jak ogromny wpływ na bezpieczeństwo ma środowisko w jakim pracownik wykonuje powierzone mu zadania.